
- Inclusief busreis en volpension aan boord
- Vertrek 9 december 2019
- O.a. Cochem, Winningen en Koblenz
- 5 dagen
Minimum aantal deelnemers voor het definitief doorgaan van deze reis: 25
Minimum aantal deelnemers is niet van toepassing op een reeds gegarandeerde vertrekdatum.
Minimum aantal deelnemers voor het definitief doorgaan van deze reis: 25
Minimum aantal deelnemers is niet van toepassing op een reeds gegarandeerde vertrekdatum.
De prijsinformatie wordt opgehaald.
• Reis per Comfort Class touringcar
• Ervaren chauffeur
• Goed Idee reisbegeleider
• Overtocht Duinkerken/Calais – Dover v.v.
• 1 nacht verblijf in Holiday Inn Express Canterbury
• 3 nachten verlbijf in Holday inn Londen - Heathrow M4, Jct.4
• Hotelverzorging op basis van halfpension (ontbijt en diner)
• Nederlandssprekende gids in Londen op dag 2
• Entree Windsor Castle
• Nederlandssprekende gids in Windsor
• Christmas Carols concert in Canterbury Cathedral
• Christmas Carols concert in Londen
• Boottocht over de Thames
• Het beschreven excursieprogramma
• Brabantse koffietafel
• Reserveringskosten € 19,50 per boeking
• Bijdrage calamiteitenfonds € 2,50 per boeking van max. 9 personen
Bijkomende kosten ter plaatse• Entreegelden, lokale gidsen en boottochten tenzij anders vermeld
• Fooien
Optioneel (direct bij te boeken)• Reis- en annuleringsverzekering
• Overnachting inclusief ontbijt voorafgaand aan uw reis op één van de geselecteerde opstapplaatsen
Het volgende op- en uitstapschema is van toepassing:
• Amersfoort (opstaptijd 06.15 uur)
• Rotterdam Capelsebrug (opstaptijd 07.30 uur)
• De Gouden Leeuw Terheijden (aanwezig om 08.00 uur)
• Zwolle (opstaptijd 05.15 uur)
• Voor deze reis dient u goed ter been te zijn. Klik hier voor meer informatie.
• Let op: verschillende kamercombinaties mogelijk!
• Reisprogramma onder voorbehoud van wijzigingen
Minimum aantal deelnemers voor het definitief doorgaan van deze reis: 25
Uiterste termijn van annulering wegens onvoldoende deelname: 14 dagen voor vertrek.
Minimum aantal deelnemers en uiterste termijn van annulering is niet van toepassing op een reeds gegarandeerde vertrekdatum
‘O come, all ye faithfull’! In Nederland kennen we deze Christmas Carol als ‘Komt allen tezamen’. Hoe bijzonder is het om dit mooie lied te zingen in een Engelse kathedraal in Londen of Canterbury? Tijdens deze reis gaan we op ontdekking in Londen en Windsor, die in deze periode feestelijk verlicht zijn. We bezoeken een Christmas Carols concert en een aantal Evensongs. Samen zingen, genieten en beleven in eigen sfeer op weg naar Kerstmis. ‘O come, let us adore Him, Christ te Lord’!
Houdt u er rekening mee dat er in de steden die we bezoeken veel gelopen dient te worden en dat het niet altijd mogelijk is dat de bus u in het centrum van de stad afzet. Wij raden u aan stevige schoenen te dragen. Een goede basisconditie is dan ook een vereiste.
Het dagprogramma is onder voorbehoud van wijzigingen.
Goed Idee Reizen biedt u het modernste wagenpark van Nederland. Onze touringcars voldoen aan de hoogste eisen en bieden u veel comfort tijdens de reis. Al onze busreizen voeren wij uit per Comfort Class touringcar.
“Stel uzelf open als u op reis gaat, verwonder u over wat u ziet en meemaakt onderweg!”
Graag wil ik mijzelf even aan u voorstellen, ik ben Nel den Boer en woon in Houten. Ik ben (nog) parttime werkzaam bij een internationale Christelijke hulpverleningsorganisatie. Mijn specialisatie is internationale gezondheidszorg. Een grote passie van mij is om wereldwijd op te komen voor kwetsbare moeders en kinderen. Een andere passie is reizen, me laten verwonderen door de prachtige natuur en de unieke interacties met lokale bewoners en reisgenoten. Sinds twee jaar ben ik met veel plezier reisleidster bij Goed Idee Reizen.
Londen is de stad waar alle werelddelen elkaar ontmoeten en niet alleen op het gebied van zaken, kunst en cultuur. De vele immigranten van de overzeese gebieden hebben allemaal wel een vleugje van hun eigen cultuur meegenomen. Londen is ook de stad van de eeuwenoude tradities, de aristocratie, de dubbeldekkers en natuurlijk van de keurige Engelsman in zijn 3-delige kostuum met bolhoed en paraplu. Vaak zie je onder een zeer net pak een paar gymschoenen! In Londen wordt nu eenmaal veel gelopen en dat gaat makkelijker op gympen dan op een paar nette schoenen. De rijke en roemruchte historie van de hoofdstad van Engeland heeft haar sporen achtergelaten en u zult tijd tekortkomen om alle interessante bezienswaardigheden te bezoeken. Londen heeft eigenlijk geen aanbeveling nodig, want er is voor ieder wat wils. Toch reiken wij u een aantal ideeën aan.
Big Ben
Denk je aan Londen, dan denk je aan de Big Ben. De statige klokkentoren kom je tegen op T-shirts, mokken, stickers en andere souvenirs. Maar wat is de Big Ben nu? Het is niet de toren, ook niet het uurwerk, maar de klok. Deze werd vernoemd naar de opzichter ten tijde van de installatie. De eerst klok barstte en de tweede ook. Gelukkig kon deze laatste nog gerepareerd worden. Het gevaarte weegt 13,5 ton en was tijdens de Tweede Wereldoorlog het toonbeeld van de Engelse onverzettelijkheid.
Tower Bridge
Samen met de Big Ben is de Tower Bridge het gezicht van Londen: groot en statig. De brug beeldt alles uit waar Groot-Brittannië voor staat. U kunt er bovenlangs lopen, op 45 meter hoogte. Kijkt u uit voor stuntvliegers? Zij vliegen graag onder de brug door.
Westminster Abbey
In Westminster Abbey worden al sinds 1066 de koningen en koninginnen gekroond. De enorme kerk heeft ondanks zijn grootte toch een intieme sfeer. De steen waar de koningen en koninginnen op zitten is gestolen van de Schotten. In 1950 stalen Schotse nationalisten hem terug. Scotland Yard kon de kei nog net op tijd terug naar Londen brengen voor de kroning van koningin Elisabeth.
Buckingham Palace
Buckingham Palace is het beroemde paleis van de Britse Koninklijke familie. Interessant is het bijwonen van ‘the Changing of the Guards’ (wisseling van de wacht).
Tower of Londen
De Tower, een oude gevangenis, is één van Londens grootste trekpleisters. De Tower heeft twintig torens, waarvan de witte toren met zijn 900 jaar de oudste is. De rode, de Bloody Tower, is de meest angstaanjagende, want hier werden de gevangenen bewaakt door de befaamde beef-eaters. Tegenwoordig worden de poorten beveiligd door oud-soldaten met een grote staat van dienst, als dank voor hun jarenlange inzet voor het rijk. Bij de toren lopen gekortwiekte raven rond. Men zegt, dat als zij uitsterven het gedaan is met het Britse rijk.
Winkelen
Winkelliefhebbers kunnen in Londen hun hart ophalen. U vindt er chique warenhuizen, leuke tweedehands winkeltjes en gezellige markten. De volgende straten en wijken bieden volop winkelmogelijkheden: Oxford Street, Regent Street en de chique Bondstreet met kunstgalerieën en het veilinghuis Sotheby’s, Covent Garden, Piccadilly Circus en Knightsbridge, met bekende warenhuizen als Harrods, Mark & Spencer en Selfridges. In de wijk Chelsea zijn regelmatig antiekmarkten. De meeste winkels zijn geopend van ma - za 09.00 - 17.30/18.00 uur, een aantal ook op zondag.
Eten & drinken
Restaurants zijn er in alle soorten en maten in Londen. In Soho ligt Chinatown en daar vindt u het beste dat de oriëntaalse keuken te bieden heeft. Op Piccadilly liggen alle grote fastfoodketens. In Knightsbridge en Kensington liggen de duurdere restaurants en in Covent Garden liggen de knusse eettentjes.
Musea
Ook voor cultuurliefhebbers is Londen "the place to be…", bovendien is een aantal musea geheel gratis te bezoeken! Wat dacht u van The Tate Galleries, het Museum of London en de National Gallery?
Musicals
Londen is de 'Musicalstad' bij uitstek. In de theaters van West End worden vele musicals opgevoerd waarvan de tophits op dit moment zijn: Abba’s Mamma Mia, Chicago, Phantom of The Opera, Les Miserables, The Lion King en Fame. Na afloop van de musical moet u snel naar de pub voor een pintje! Kortom: ‘London is the place for you!’.
Lekker dichtbij en makkelijk te bereiken per boot, via de tunnel of met het vliegtuig. Groot-Brittannië heeft eeuwenlang de belegeringen van vijanden moeten doorstaan en veelal met groot succes. Ten gevolge van deze succesvolle verdedigingen, zult u in Engeland een mooie eigen cultuur ontdekken met prachtige monumenten en bezienswaardigheden.
Groot-BrittanniëEngeland, Schotland, Wales en Noord-Ierland vormen samen het Verenigd Koninkrijk, stuk voor stuk de moeite van het bezoeken waard. Of u nu een wandelvakantie zoekt of een citytrip, hier vindt u het allemaal. Groot-Brittanië bezit behalve schitterende kustlijnen met lieflijke vissersdorpjes, groene heuvellandschappen en sprookjesachtige kastelen en paleizen ook prachtige moderne steden met een rijke historie zoals Edinburgh en London. Groot-Brittanië is tevens het land van de vele pubs, de deftige High Tea's, de paardenraces en de crickettoernooien. Kortom, er valt in het Verenigd Koninkrijk genoeg te ontdekken!
Max. temp. (° C) | Min. temp. (° C) | Wind (bft) | Neerslagkans (%) | ||
Vrijdag 06-12 |
![]() |
14° | 9° | W4-5 | 100 |
---|---|---|---|---|---|
Zaterdag 07-12 |
![]() |
11° | 7° | W3 | 20 |
Zondag 08-12 |
![]() |
12° | 9° | W5 | 90 |
Maandag 09-12 |
![]() |
10° | 5° | NW4-5 | 60 |
Dinsdag 10-12 |
![]() |
11° | 3° | Z5 | 85 |
Woensdag 11-12 |
![]() |
10° | 6° | W3-4 | 70 |
Donderdag 12-12 |
![]() |
9° | 3° | ZW3-4 | 80 |
Max. temp. (° C) | Min. temp. (° C) | Wind (bft) | Neerslagkans (%) | ||
Vrijdag 13-12 |
![]() |
8° | 4° | W3-4 | 70 |
---|---|---|---|---|---|
Zaterdag 14-12 |
![]() |
10° | 4° | W4 | 70 |
Zondag 15-12 |
![]() |
8° | 4° | W4 | 65 |
Maandag 16-12 |
![]() |
8° | 3° | ZW4 | 70 |
Dinsdag 17-12 |
![]() |
10° | 4° | ZW4 | 70 |
Woensdag 18-12 |
![]() |
10° | 6° | ZW4 | 70 |
Donderdag 19-12 |
![]() |
10° | 6° | ZW3-4 | 55 |
Max. temp. (° C) | Min. temp. (° C) | Zonuren (per dag) | Neerslagdagen (per maand) | Neerslag (mm) | |
Jan | 7° | 0° | 2 | 17 | 78 |
---|---|---|---|---|---|
Feb | 7° | 1° | 3 | 13 | 51 |
Mrt | 10° | 2° | 4 | 15 | 61 |
Apr | 13° | 3° | 5 | 14 | 54 |
Mei | 16° | 6° | 7 | 13 | 55 |
Jun | 20° | 9° | 7 | 11 | 57 |
Jul | 22° | 11° | 7 | 10 | 45 |
Aug | 21° | 11° | 6 | 12 | 56 |
Sep | 19° | 9° | 5 | 12 | 68 |
Okt | 15° | 6° | 4 | 13 | 73 |
Nov | 10° | 3° | 2 | 16 | 77 |
Dec | 8° | 1° | 2 | 16 | 79 |